| Versiyon Adı | 1.6 DCi Black Edition |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1224 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 445 lt |
| Boş Ağırlık | 1500 Kg |
| Uzunluk | 4640 mm |
| Genişlik | 1820 mm |
| Yükseklik | 1830 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 131.800 ₺ |
| Şubat | 131.800 ₺ |
| Mart | 133.200 ₺ |
| Nisan | 133.800 ₺ |
| Mayıs | 133.800 ₺ |
| Haziran | 134.500 ₺ |
| Temmuz | 137.200 ₺ |
| Ağustos | 137.200 ₺ |
| Eylül | 137.900 ₺ |
| Ekim | 132.300 ₺ |
| Kasım | 136.480 ₺ |
| Aralık | 150.690 ₺ |