| Versiyon Adı | Van EV L2 Tekna |
| Enerji Türü | Elektrik |
| Ortalama Menzil | ~ 267 km |
| Sistem Gücü | 122 HP |
| Sistem Torku | 245 Nm |
| Maksimum Hız | 132 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | 90 kW |
| Şarj Süresi | - |
| Enerji Tüketimi | ~ 20.6 kWh |
| Batarya Hacmi | 45 kWsa |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4910 mm |
| Genişlik | 1860 mm |
| Yükseklik | 1854 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 1.809.000 ₺ |
| Haziran | 1.809.000 ₺ |
| Ağustos | 1.873.000 ₺ |
| Eylül | 1.892.000 ₺ |
| Ekim | 1.957.000 ₺ |
| Kasım | 2.016.000 ₺ |
| Aralık | 2.036.000 ₺ |