| Versiyon Adı | e-Power Platinum Premium |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1038 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 330 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1497 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 452 lt |
| Boş Ağırlık | 1590 Kg |
| Uzunluk | 4425 mm |
| Genişlik | 1835 mm |
| Yükseklik | 1625 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 2.479.000 ₺ |
| Ağustos | 2.579.000 ₺ |
| Eylül | 2.739.000 ₺ |
| Ekim | 2.684.000 ₺ |
| Kasım | 2.684.000 ₺ |
| Aralık | 2.689.000 ₺ |