| Versiyon Adı | Yeni 1.6 DCi Platinum Premium Pack X-Tronic |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1122 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 401 lt |
| Boş Ağırlık | 1527 Kg |
| Uzunluk | 4394 mm |
| Genişlik | 1806 mm |
| Yükseklik | 1590 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 169.900 ₺ |
| Kasım | 178.280 ₺ |
| Aralık | 190.480 ₺ |