| Versiyon Adı | Yeni 1.5 DCi Tekna |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1447 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 401 lt |
| Boş Ağırlık | 1379 Kg |
| Uzunluk | 4394 mm |
| Genişlik | 1806 mm |
| Yükseklik | 1590 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 116.000 ₺ |
| Kasım | 121.160 ₺ |
| Aralık | 132.770 ₺ |