| Versiyon Adı | 1.5 DCi Sky Pack |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1447 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 401 lt |
| Boş Ağırlık | 1365 Kg |
| Uzunluk | 4377 mm |
| Genişlik | 1806 mm |
| Yükseklik | 1595 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 115.980 ₺ |
| Şubat | 117.130 ₺ |
| Mart | 120.620 ₺ |
| Nisan | 119.470 ₺ |
| Mayıs | 119.470 ₺ |
| Haziran | 118.340 ₺ |
| Temmuz | 118.340 ₺ |
| Ağustos | 118.940 ₺ |
| Eylül | 118.940 ₺ |
| Ekim | 119.390 ₺ |