| Versiyon Adı | 1.2 Skypack X-Tronic |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 982 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 165 Nm |
| Maksimum Hız | 173 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 401 lt |
| Boş Ağırlık | 1332 Kg |
| Uzunluk | 4377 mm |
| Genişlik | 1806 mm |
| Yükseklik | 1595 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 110.560 ₺ |
| Şubat | 111.660 ₺ |
| Mart | 114.990 ₺ |
| Nisan | 113.890 ₺ |
| Mayıs | 113.890 ₺ |
| Haziran | 112.810 ₺ |
| Temmuz | 112.810 ₺ |
| Ağustos | 113.370 ₺ |
| Eylül | 113.370 ₺ |
| Ekim | 113.560 ₺ |