| Versiyon Adı | 1.6 DCi Black Edition X-Tronic |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1196 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 401 lt |
| Boş Ağırlık | 1461 Kg |
| Uzunluk | 4377 mm |
| Genişlik | 1806 mm |
| Yükseklik | 1595 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 117.550 ₺ |
| Şubat | 117.550 ₺ |
| Mart | 118.700 ₺ |
| Nisan | 119.200 ₺ |
| Mayıs | 119.200 ₺ |
| Haziran | 121.500 ₺ |
| Temmuz | 122.250 ₺ |
| Ağustos | 114.750 ₺ |
| Eylül | 123.550 ₺ |
| Ekim | 117.200 ₺ |
| Kasım | 118.100 ₺ |
| Aralık | 120.450 ₺ |