| Versiyon Adı | 1.2 Visia X-Tronic |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 902 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 165 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 385 lt |
| Boş Ağırlık | 1290 Kg |
| Uzunluk | 4387 mm |
| Genişlik | 1768 mm |
| Yükseklik | 1520 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 95.560 ₺ |
| Mart | 95.560 ₺ |
| Nisan | 99.350 ₺ |
| Mayıs | 100.830 ₺ |
| Haziran | 105.330 ₺ |
| Temmuz | 110.630 ₺ |
| Ağustos | 110.630 ₺ |