| Versiyon Adı | 1.2 Visia |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 920 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 385 lt |
| Boş Ağırlık | 1245 Kg |
| Uzunluk | 4387 mm |
| Genişlik | 1768 mm |
| Yükseklik | 1520 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 86.960 ₺ |
| Mart | 86.960 ₺ |
| Nisan | 90.410 ₺ |
| Mayıs | 91.750 ₺ |
| Haziran | 95.850 ₺ |
| Temmuz | 100.660 ₺ |
| Ağustos | 100.660 ₺ |