| Versiyon Adı | 1.5 DCi Tekna |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1139 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 179 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.6 lt |
| Yakıt Deposu | 41 lt |
| Bagaj Hacmi | 295 lt |
| Boş Ağırlık | 1129 Kg |
| Uzunluk | 4100 mm |
| Genişlik | 1695 mm |
| Yükseklik | 1530 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 59.300 ₺ |
| Nisan | 59.300 ₺ |
| Mayıs | 60.300 ₺ |
| Haziran | 60.300 ₺ |
| Temmuz | 60.300 ₺ |
| Ağustos | 60.300 ₺ |
| Eylül | 65.300 ₺ |
| Ekim | 67.690 ₺ |
| Kasım | 67.690 ₺ |
| Aralık | 67.760 ₺ |