| Versiyon Adı | 2.3 DCi Platinum 4×4 AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1143 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 450 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2298 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1993 Kg |
| Uzunluk | 5300 mm |
| Genişlik | 1850 mm |
| Yükseklik | 1790 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 248.220 ₺ |
| Temmuz | 260.400 ₺ |
| Eylül | 291.100 ₺ |
| Ekim | 294.200 ₺ |
| Kasım | 329.900 ₺ |
| Aralık | 330.300 ₺ |