| Versiyon Adı | 2.3 DCi Tekna 4×4 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 160 HP |
| Sistem Torku | 403 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 2298 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1993 Kg |
| Uzunluk | 5300 mm |
| Genişlik | 1850 mm |
| Yükseklik | 1790 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 97.900 ₺ |
| Mayıs | 97.900 ₺ |
| Haziran | 97.900 ₺ |
| Temmuz | 100.700 ₺ |
| Ağustos | 97.900 ₺ |
| Eylül | 97.900 ₺ |
| Ekim | 95.300 ₺ |
| Kasım | 92.500 ₺ |
| Aralık | 92.500 ₺ |