| Versiyon Adı | 1.2 Match CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 759 km |
| Sistem Gücü | 80 HP |
| Sistem Torku | 110 Nm |
| Maksimum Hız | 161 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1198 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 41 lt |
| Bagaj Hacmi | 265 lt |
| Boş Ağırlık | 945 Kg |
| Uzunluk | 3825 mm |
| Genişlik | 1665 mm |
| Yükseklik | 1510 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 53.200 ₺ |
| Şubat | 53.200 ₺ |
| Mart | 53.700 ₺ |
| Nisan | 54.000 ₺ |
| Mayıs | 54.000 ₺ |
| Haziran | 54.300 ₺ |
| Temmuz | 54.900 ₺ |
| Ağustos | 54.900 ₺ |
| Eylül | 56.250 ₺ |
| Ekim | 51.500 ₺ |
| Kasım | 52.930 ₺ |
| Aralık | 53.900 ₺ |