| Versiyon Adı | 1.6 Special Edition CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 730 km |
| Sistem Gücü | 117 HP |
| Sistem Torku | 158 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 354 lt |
| Boş Ağırlık | 1205 Kg |
| Uzunluk | 4135 mm |
| Genişlik | 1767 mm |
| Yükseklik | 1565 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 108.240 ₺ |
| Mart | 105.250 ₺ |
| Nisan | 111.990 ₺ |
| Mayıs | 113.660 ₺ |
| Haziran | 118.720 ₺ |
| Temmuz | 122.840 ₺ |
| Ağustos | 123.400 ₺ |
| Eylül | 128.550 ₺ |
| Ekim | 129.300 ₺ |
| Kasım | 116.490 ₺ |
| Aralık | 129.900 ₺ |