| Versiyon Adı | 1.5 DCi Special Edition |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1150 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 354 lt |
| Boş Ağırlık | 1305 Kg |
| Uzunluk | 4135 mm |
| Genişlik | 1767 mm |
| Yükseklik | 1565 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 114.190 ₺ |
| Mart | 114.190 ₺ |
| Nisan | 117.580 ₺ |
| Mayıs | 119.330 ₺ |
| Haziran | 124.650 ₺ |
| Temmuz | 129.080 ₺ |
| Ağustos | 129.080 ₺ |
| Eylül | 129.950 ₺ |
| Ekim | 130.700 ₺ |
| Kasım | 117.750 ₺ |
| Aralık | 130.900 ₺ |