| Versiyon Adı | 1.2 Visia |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 821 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | 178 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 354 lt |
| Boş Ağırlık | 1236 Kg |
| Uzunluk | 4135 mm |
| Genişlik | 1767 mm |
| Yükseklik | 1565 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 64.340 ₺ |
| Şubat | 64.980 ₺ |
| Mart | 64.980 ₺ |
| Nisan | 64.270 ₺ |
| Mayıs | 61.640 ₺ |
| Haziran | 68.890 ₺ |
| Temmuz | 71.600 ₺ |
| Ağustos | 71.960 ₺ |
| Eylül | 72.670 ₺ |
| Ekim | 74.110 ₺ |
| Kasım | 79.340 ₺ |
| Aralık | 78.330 ₺ |