| Versiyon Adı | 1.2 Intense CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 714 km |
| Sistem Gücü | 80 HP |
| Sistem Torku | 106 Nm |
| Maksimum Hız | 173 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1193 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 35 lt |
| Bagaj Hacmi | 175 lt |
| Boş Ağırlık | 895 Kg |
| Uzunluk | 3895 mm |
| Genişlik | 1665 mm |
| Yükseklik | 1505 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 182.800 ₺ |
| Haziran | 189.900 ₺ |
| Eylül | 193.750 ₺ |
| Ekim | 203.500 ₺ |
| Kasım | 257.000 ₺ |
| Aralık | 303.250 ₺ |