| Versiyon Adı | 2.2 Tornado 4×2 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 171 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 2268 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.2 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 5305 mm |
| Genişlik | 1815 mm |
| Yükseklik | 1780 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 310.900 ₺ |
| Haziran | 323.250 ₺ |
| Temmuz | 332.900 ₺ |
| Eylül | 346.000 ₺ |
| Ekim | 366.500 ₺ |
| Kasım | 438.250 ₺ |
| Aralık | 568.250 ₺ |