| Versiyon Adı | 2.2 Premium 4×4 AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 171 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2268 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.8 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 5305 mm |
| Genişlik | 1815 mm |
| Yükseklik | 1780 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 267.000 ₺ |
| Mayıs | 273.750 ₺ |
| Ağustos | 323.550 ₺ |
| Eylül | 333.000 ₺ |
| Ekim | 333.000 ₺ |
| Kasım | 373.000 ₺ |
| Aralık | 371.900 ₺ |