| Versiyon Adı | 2.4 Tornado 4×2 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1190 km |
| Sistem Gücü | 154 HP |
| Sistem Torku | 380 Nm |
| Maksimum Hız | 169 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 2442 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 75 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1950 Kg |
| Uzunluk | 5285 mm |
| Genişlik | 1815 mm |
| Yükseklik | 1780 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 121.400 ₺ |
| Mayıs | 122.620 ₺ |
| Haziran | 133.920 ₺ |
| Temmuz | 132.650 ₺ |
| Ağustos | 136.900 ₺ |
| Eylül | 159.500 ₺ |
| Ekim | 163.250 ₺ |
| Kasım | 134.900 ₺ |
| Aralık | 132.500 ₺ |