| Versiyon Adı | 1.0 Luxury Plus AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 625 km |
| Sistem Gücü | 111 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.2 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 448 lt |
| Boş Ağırlık | 1255 Kg |
| Uzunluk | 4323 mm |
| Genişlik | 1809 mm |
| Yükseklik | 1644 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 1.364.000 ₺ |
| Nisan | 1.379.000 ₺ |
| Mayıs | 1.309.000 ₺ |
| Haziran | 1.309.000 ₺ |
| Temmuz | 1.399.000 ₺ |
| Ağustos | 1.249.000 ₺ |
| Eylül | 1.399.000 ₺ |
| Ekim | 1.449.000 ₺ |
| Kasım | 1.449.000 ₺ |