| Versiyon Adı | 180 D 1.5 AMG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1220 km |
| Sistem Gücü | 109 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 421 lt |
| Boş Ağırlık | 1470 Kg |
| Uzunluk | 4417 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1494 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 202.800 ₺ |
| Şubat | 202.800 ₺ |
| Mart | 202.800 ₺ |
| Nisan | 202.800 ₺ |
| Mayıs | 239.200 ₺ |
| Haziran | 239.200 ₺ |
| Temmuz | 239.200 ₺ |
| Ağustos | 244.000 ₺ |
| Eylül | 244.000 ₺ |
| Ekim | 244.000 ₺ |
| Kasım | 261.400 ₺ |
| Aralık | 266.600 ₺ |