| Versiyon Adı | 1.6 200d |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1064 km |
| Sistem Gücü | 160 HP |
| Sistem Torku | 360 Nm |
| Maksimum Hız | 226 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 540 lt |
| Boş Ağırlık | 1660 Kg |
| Uzunluk | 4935 mm |
| Genişlik | 1852 mm |
| Yükseklik | 1460 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 944.500 ₺ |
| Mayıs | 1.011.000 ₺ |
| Haziran | 1.036.000 ₺ |
| Kasım | 1.093.000 ₺ |
| Aralık | 1.491.000 ₺ |