| Versiyon Adı | E300 2.0 Avantgarde |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 725 km |
| Sistem Gücü | 240 HP |
| Sistem Torku | 370 Nm |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 6.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1991 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 540 lt |
| Boş Ağırlık | 1655 Kg |
| Uzunluk | 4923 mm |
| Genişlik | 1852 mm |
| Yükseklik | 1468 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 463.500 ₺ |
| Mart | 463.500 ₺ |
| Nisan | 486.500 ₺ |
| Mayıs | 486.500 ₺ |
| Haziran | 499.100 ₺ |
| Temmuz | 499.100 ₺ |
| Ağustos | 514.000 ₺ |
| Eylül | 565.100 ₺ |
| Ekim | 615.700 ₺ |
| Kasım | 640.200 ₺ |