| Versiyon Adı | E180 1.6 Exclusive |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 769 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 228 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1591 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 540 lt |
| Boş Ağırlık | 1575 Kg |
| Uzunluk | 4923 mm |
| Genişlik | 1852 mm |
| Yükseklik | 1468 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 267.000 ₺ |
| Şubat | 267.000 ₺ |
| Mart | 267.000 ₺ |
| Nisan | 267.000 ₺ |
| Mayıs | 275.000 ₺ |
| Haziran | 275.000 ₺ |
| Temmuz | 275.000 ₺ |
| Ağustos | 286.000 ₺ |
| Eylül | 286.000 ₺ |
| Ekim | 286.000 ₺ |
| Kasım | 318.500 ₺ |
| Aralık | 324.900 ₺ |