| Versiyon Adı | E350 D 3.0 AMG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 980 km |
| Sistem Gücü | 258 HP |
| Sistem Torku | 620 Nm |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 5.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2987 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 540 lt |
| Boş Ağırlık | 1800 Kg |
| Uzunluk | 4923 mm |
| Genişlik | 1852 mm |
| Yükseklik | 1468 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 443.200 ₺ |
| Mayıs | 443.200 ₺ |
| Haziran | 447.600 ₺ |
| Temmuz | 447.600 ₺ |
| Ağustos | 447.600 ₺ |
| Eylül | 447.600 ₺ |
| Ekim | 460.900 ₺ |
| Kasım | 460.900 ₺ |
| Aralık | 508.400 ₺ |