| Versiyon Adı | 180 1.6 Edition E |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 156 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 220 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1595 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4879 mm |
| Genişlik | 1854 mm |
| Yükseklik | 1474 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 184.800 ₺ |
| Ekim | 192.200 ₺ |
| Kasım | 192.200 ₺ |
| Aralık | 192.200 ₺ |