| Versiyon Adı | 250 D 2.2 Sport |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1113 km |
| Sistem Gücü | 204 HP |
| Sistem Torku | 500 Nm |
| Maksimum Hız | 236 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2143 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 59 lt |
| Bagaj Hacmi | 475 lt |
| Boş Ağırlık | 1875 Kg |
| Uzunluk | 4937 mm |
| Genişlik | 1881 mm |
| Yükseklik | 1418 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 507.700 ₺ |
| Şubat | 507.700 ₺ |
| Mart | 507.770 ₺ |
| Nisan | 507.770 ₺ |
| Mayıs | 527.900 ₺ |
| Haziran | 527.900 ₺ |
| Temmuz | 527.900 ₺ |
| Ağustos | 543.700 ₺ |
| Eylül | 543.700 ₺ |
| Ekim | 543.700 ₺ |
| Kasım | 587.900 ₺ |
| Aralık | 599.600 ₺ |