| Versiyon Adı | C63 2.0 |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 870 km |
| Sistem Gücü | 680 HP |
| Sistem Torku | 545 Nm |
| Maksimum Hız | 280 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 3.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1991 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.9 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 455 lt |
| Boş Ağırlık | 2080 Kg |
| Uzunluk | 4793 mm |
| Genişlik | 1820 mm |
| Yükseklik | 1446 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 7.543.000 ₺ |
| Mart | 7.957.000 ₺ |
| Ağustos | 8.365.000 ₺ |
| Eylül | 8.950.000 ₺ |
| Aralık | 8.956.000 ₺ |