| Versiyon Adı | C200 D 1.6 Exclusive |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 854 km |
| Sistem Gücü | 160 HP |
| Sistem Torku | 360 Nm |
| Maksimum Hız | 222 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 41 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1510 Kg |
| Uzunluk | 4686 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1442 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 423.100 ₺ |
| Nisan | 440.000 ₺ |
| Mayıs | 468.500 ₺ |
| Temmuz | 484.200 ₺ |
| Ağustos | 511.000 ₺ |
| Eylül | 612.900 ₺ |
| Kasım | 664.500 ₺ |