| Versiyon Adı | C200 1.5 AMG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 631 km |
| Sistem Gücü | 184 HP |
| Sistem Torku | - |
| Maksimum Hız | 234 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1497 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.5 lt |
| Yakıt Deposu | 41 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4686 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1442 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 425.800 ₺ |
| Nisan | 450.000 ₺ |
| Mayıs | 479.500 ₺ |
| Temmuz | 495.700 ₺ |
| Ağustos | 523.000 ₺ |
| Eylül | 627.520 ₺ |
| Kasım | 680.000 ₺ |