| Versiyon Adı | C180 1.6 Avantgarde |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 695 km |
| Sistem Gücü | 156 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 225 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1595 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 41 lt |
| Bagaj Hacmi | 400 lt |
| Boş Ağırlık | 1505 Kg |
| Uzunluk | 4686 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1400 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 194.400 ₺ |
| Şubat | 194.400 ₺ |
| Mart | 194.420 ₺ |
| Nisan | 194.420 ₺ |
| Mayıs | 211.400 ₺ |
| Haziran | 211.400 ₺ |
| Temmuz | 211.400 ₺ |
| Ağustos | 216.700 ₺ |
| Eylül | 216.700 ₺ |
| Ekim | 216.700 ₺ |
| Kasım | 222.100 ₺ |
| Aralık | 226.500 ₺ |