| Versiyon Adı | 200 Estate CDI 1.6 AMG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1435 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | - |
| Maksimum Hız | 214 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 66 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4702 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1457 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 189.500 ₺ |
| Kasım | 189.500 ₺ |
| Aralık | 189.500 ₺ |