| Versiyon Adı | 180 Estate 1.6 Style |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1158 km |
| Sistem Gücü | 156 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 223 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1595 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 66 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1500 Kg |
| Uzunluk | 4702 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1457 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 135.800 ₺ |
| Kasım | 135.800 ₺ |
| Aralık | 135.800 ₺ |