| Versiyon Adı | 180 1.6 Style |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 707 km |
| Sistem Gücü | 156 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 223 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1595 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 41 lt |
| Bagaj Hacmi | 480 lt |
| Boş Ağırlık | 1425 Kg |
| Uzunluk | 4686 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1442 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 123.600 ₺ |
| Şubat | 123.600 ₺ |
| Mart | 123.600 ₺ |
| Nisan | 123.600 ₺ |
| Mayıs | 123.600 ₺ |
| Haziran | 123.600 ₺ |
| Temmuz | 123.900 ₺ |
| Ağustos | 125.100 ₺ |
| Eylül | 128.800 ₺ |
| Ekim | 128.800 ₺ |
| Kasım | 128.800 ₺ |
| Aralık | 128.800 ₺ |