| Versiyon Adı | B180 D 1.5 Progressive |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1075 km |
| Sistem Gücü | 116 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 43 lt |
| Bagaj Hacmi | 445 lt |
| Boş Ağırlık | 1485 Kg |
| Uzunluk | 4419 mm |
| Genişlik | 1796 mm |
| Yükseklik | 1562 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 268.000 ₺ |
| Haziran | 268.000 ₺ |
| Aralık | 268.200 ₺ |