| Versiyon Adı | B180 D 1.5 AMG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1163 km |
| Sistem Gücü | 109 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 488 lt |
| Boş Ağırlık | 1450 Kg |
| Uzunluk | 4393 mm |
| Genişlik | 1786 mm |
| Yükseklik | 1557 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 135.700 ₺ |
| Mart | 135.700 ₺ |
| Nisan | 135.700 ₺ |
| Mayıs | 135.700 ₺ |
| Haziran | 135.100 ₺ |
| Temmuz | 135.100 ₺ |
| Ağustos | 135.100 ₺ |
| Eylül | 137.100 ₺ |
| Ekim | 141.200 ₺ |
| Kasım | 141.200 ₺ |
| Aralık | 161.900 ₺ |