| Versiyon Adı | A45 2.0 Performance |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 580 km |
| Sistem Gücü | 421 HP |
| Sistem Torku | 500 Nm |
| Maksimum Hız | 270 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 3.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1991 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 8.8 lt |
| Yakıt Deposu | 51 lt |
| Bagaj Hacmi | 350 lt |
| Boş Ağırlık | 1605 Kg |
| Uzunluk | 4428 mm |
| Genişlik | 1796 mm |
| Yükseklik | 1423 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 3.942.000 ₺ |
| Mart | 4.158.000 ₺ |
| Ağustos | 4.365.000 ₺ |
| Eylül | 4.670.000 ₺ |
| Aralık | 4.677.000 ₺ |