| Versiyon Adı | Sedan A200 1.3 AMG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 796 km |
| Sistem Gücü | 163 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 230 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 43 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1385 Kg |
| Uzunluk | 4549 mm |
| Genişlik | 1796 mm |
| Yükseklik | 1446 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 298.000 ₺ |
| Nisan | 311.000 ₺ |
| Mayıs | 333.500 ₺ |
| Temmuz | 346.500 ₺ |
| Ağustos | 364.000 ₺ |
| Eylül | 436.270 ₺ |