| Versiyon Adı | A180 D 1.5 Urban |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1282 km |
| Sistem Gücü | 109 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 341 lt |
| Boş Ağırlık | 1425 Kg |
| Uzunluk | 4299 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1433 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 119.800 ₺ |
| Mart | 122.200 ₺ |
| Nisan | 122.200 ₺ |
| Mayıs | 122.200 ₺ |
| Haziran | 124.400 ₺ |
| Temmuz | 124.400 ₺ |
| Ağustos | 124.400 ₺ |
| Eylül | 124.400 ₺ |
| Ekim | 125.600 ₺ |
| Kasım | 125.600 ₺ |
| Aralık | 144.100 ₺ |