| Versiyon Adı | 200 1.6 AMG DCT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 926 km |
| Sistem Gücü | 156 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 224 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1595 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 341 lt |
| Boş Ağırlık | 1395 Kg |
| Uzunluk | 4292 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1433 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 109.800 ₺ |
| Şubat | 110.800 ₺ |
| Mart | 110.800 ₺ |
| Nisan | 110.800 ₺ |
| Mayıs | 110.800 ₺ |
| Haziran | 110.800 ₺ |
| Temmuz | 110.800 ₺ |
| Ağustos | 113.000 ₺ |
| Eylül | 116.400 ₺ |
| Ekim | 116.400 ₺ |
| Kasım | 116.400 ₺ |
| Aralık | 116.400 ₺ |