| Versiyon Adı | 1.5 Sky-D Power Sense AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 846 km |
| Sistem Gücü | 105 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 44 lt |
| Bagaj Hacmi | 350 lt |
| Boş Ağırlık | 1295 Kg |
| Uzunluk | 4275 mm |
| Genişlik | 1765 mm |
| Yükseklik | 1535 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 119.810 ₺ |
| Mart | 119.810 ₺ |
| Nisan | 134.290 ₺ |
| Mayıs | 134.290 ₺ |
| Haziran | 134.290 ₺ |
| Temmuz | 134.290 ₺ |
| Ağustos | 136.300 ₺ |
| Eylül | 137.650 ₺ |
| Ekim | 139.000 ₺ |
| Kasım | 140.400 ₺ |
| Aralık | 142.500 ₺ |