| Versiyon Adı | 2.2 D Power Sense AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1292 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 380 Nm |
| Maksimum Hız | 204 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2191 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 480 lt |
| Boş Ağırlık | 1495 Kg |
| Uzunluk | 4870 mm |
| Genişlik | 1840 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 238.100 ₺ |
| Nisan | 241.100 ₺ |
| Mayıs | 241.100 ₺ |
| Haziran | 241.100 ₺ |
| Temmuz | 241.100 ₺ |
| Ağustos | 244.150 ₺ |
| Eylül | 244.150 ₺ |
| Aralık | 258.940 ₺ |