| Versiyon Adı | 1.5 Motion AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 981 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 150 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1496 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 51 lt |
| Bagaj Hacmi | 364 lt |
| Boş Ağırlık | 1215 Kg |
| Uzunluk | 4470 mm |
| Genişlik | 1795 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 91.810 ₺ |
| Şubat | 91.810 ₺ |
| Mart | 91.810 ₺ |
| Nisan | 95.440 ₺ |
| Mayıs | 95.440 ₺ |
| Haziran | 95.440 ₺ |
| Temmuz | 95.440 ₺ |
| Ağustos | 96.850 ₺ |
| Eylül | 97.800 ₺ |
| Ekim | 98.750 ₺ |
| Kasım | 99.750 ₺ |
| Aralık | 101.250 ₺ |