| Versiyon Adı | 350h F Sport |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 932 km |
| Sistem Gücü | 242 HP |
| Sistem Torku | 221 Nm |
| Maksimum Hız | 125 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2487 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 545 lt |
| Boş Ağırlık | 1790 Kg |
| Uzunluk | 4660 mm |
| Genişlik | 1865 mm |
| Yükseklik | 1660 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 5.275.000 ₺ |
| Mayıs | 5.802.000 ₺ |
| Haziran | 6.025.000 ₺ |
| Eylül | 6.610.000 ₺ |
| Ekim | 6.610.000 ₺ |
| Aralık | 6.670.000 ₺ |