| Versiyon Adı | 3.0 HSE |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1053 km |
| Sistem Gücü | 350 HP |
| Sistem Torku | 700 Nm |
| Maksimum Hız | 234 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 6.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2997 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.6 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 2997 mm |
| Genişlik | 1704 mm |
| Yükseklik | 1870 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Aralık | 17.539.000 ₺ |