| Versiyon Adı | 1.6 Anniversary Edition Plus |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 857 km |
| Sistem Gücü | 160 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 189 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 54 lt |
| Bagaj Hacmi | 562 lt |
| Boş Ağırlık | 1505 Kg |
| Uzunluk | 4515 mm |
| Genişlik | 1865 mm |
| Yükseklik | 1645 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 2.420.000 ₺ |
| Eylül | 2.450.000 ₺ |
| Ekim | 2.530.000 ₺ |
| Kasım | 2.530.000 ₺ |
| Aralık | 2.530.000 ₺ |