| Versiyon Adı | 2.0 CRDi Premium AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 841 km |
| Sistem Gücü | 184 HP |
| Sistem Torku | 394 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.9 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 465 lt |
| Boş Ağırlık | 1601 Kg |
| Uzunluk | 4440 mm |
| Genişlik | 1855 mm |
| Yükseklik | 1630 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 144.330 ₺ |
| Şubat | 138.200 ₺ |
| Mart | 138.200 ₺ |
| Nisan | 138.200 ₺ |
| Mayıs | 134.300 ₺ |
| Haziran | 134.300 ₺ |
| Temmuz | 134.300 ₺ |
| Ağustos | 134.300 ₺ |
| Eylül | 134.300 ₺ |
| Ekim | 137.000 ₺ |
| Kasım | 137.000 ₺ |
| Aralık | 145.500 ₺ |