| Versiyon Adı | 2.0 CRDi GT-Line AT 4×4 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1183 km |
| Sistem Gücü | 185 HP |
| Sistem Torku | 402 Nm |
| Maksimum Hız | 201 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6 lt |
| Yakıt Deposu | 71 lt |
| Bagaj Hacmi | 605 lt |
| Boş Ağırlık | 1873 Kg |
| Uzunluk | 4780 mm |
| Genişlik | 1890 mm |
| Yükseklik | 1685 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 540.000 ₺ |
| Nisan | 540.000 ₺ |
| Mayıs | 595.000 ₺ |
| Haziran | 595.000 ₺ |
| Temmuz | 595.000 ₺ |
| Aralık | 595.000 ₺ |